Факультативные занятия

Расклад факультатыўных заняткаў на першае  паўгоддзе 2021/2022 н.г.

I ступень

агульнай сярэдняй адукацыі

Назва факультатыва

Клас

Дзень, час правядзення

Настаўнік

Кабінет

 

1.

 

 

 

 

Вытокі

роднай мовы

 

 

 

I “А”

Аўт 11.15

Мазоль А.С.

44

I “Б”

Аўт 11.15

Гром  Н.М.

45

І “В”

Сер 11.20

Кудласевіч Н.І.

49

I “Г”

   Вт 11.10

Андрэйчук Е.А.

50

IІА”

Аўт 11.55

Козел А.В.

1

IІБ”

Чц 11.55

Пархоменка І.А.

2

ІІ “В”

Аўт 11.55

Сімановіч Т.П.

4

IІ “Г”

Чц 11.55

Лемеза Г.С.

3

IІ “Д”

Пан 13.00

Трушына А.В.

20

IІІА”

Чц 13.00

Піваварэвіч Г.П.

20

IІІБ”

Аўт 13.00

Бясан С.У.

17

ІІІ “В”

Чц 17.45

Тарасевіч М.В.

18

IІІ “Г”

Чц 17.45

Шчука Н.В.

17

 

 

 

2.

 

 

 

“Путешествие в мир сказки”

ІІІА”

Сер 13.00

Піваварэвіч Г.П.

20

ІІІБ”

Чц 13.00

Бясан С.У.

19

ІІІВ”

Сер 17.45

Тарасевіч М.В.

18

ІІІ “Г”

Сер 16.50

Шчука Н.В.

17

IV “А”

Сер 17.45

Баган Н.М.

3

IV “Б”

Чц 17.45

Сыса В.І.

2

IV “В”

Аўт 17.45

Лемяза Н.І

4

IV “Г”

Аўт 16.50

Грыб А.У.

1

 

 

3.

 

У свеце прыгожага

I “А”

Чц 11.15

Мазоль А.С.

44

I “Б”

Чц 11.15

Гром  Н.М.

45

І “В”

Чц 11.15

Кудласевіч Н.І.

49

I “Г”

   Сер 11.10

Андрэйчук Е.А.

50

4.

Традыцыйныя мастацкія тэхнікі

IV “А”

Аўт 17.45

Баган Н.М.

3

IV “Б”

Аўт 17.45

Сыса В.І.

2

IV “В”

Сер 17.45

Лемяза Н.І

4

IV “Г”

Чц 16.50

Грыб А.У.

1

 

 

ІІ і ІІІ ступень агульнай сярэдняй адукацыі

Назва факультатыва

Колькасць вучняў

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

 

1.                    

Ўводзіны ў педагагічную прафесію

5

10В

Пан.

14,55-16,40

Рц31

 

 

 

Крупкевіч М.М

2.                    

Сакрэты словазлучэння слова і формаўтварэння

8

Аўт.

18,40-19,25

Каб10

3.                    

Гэты няпросты просты сказ

8

Пятн.

12,50-13,35

Каб.10

4.                    

Грані слова: ад гука да сказа

8

Аўт.

14,55-15,40

Каб.14

Мальцэвіч С.М.

5.                    

Слова ў тэксце

8

Сер.

11,55-12,40

рц30

6.                    

Слова ў тэксце

8

Пятн.

12,50-13,35

Каб25

Лемяза Л.С.

7.                    

Грані слова: ад гука да сказа

8

Сер.

13,55-14,40

Каб 20

Стаднік Г.С.

8.                    

Складаны сказ без складанасці

8

Аўт.

17,45-18,30

Каб30

Крупкевіч С.І.

9.                    

От значения к написанию

8

Пан

10,55-14,40

рц31

Ярмоліч М.В.

10.                

Культура моўных зносін

8

Сер.

12,50-13,35

Каб43

Лемяза І.А.

11.                

Практыкум па моўным зносінам

8

Сер

13,55-14,40

Каб43

12.                

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

8

Аўт

13,55-14,40

Р.ц.30

Андрэйчук Н.І.

13.                

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету”матэматыка”

8

Пан.

13,55-14,40

Р.ц30

14.                

Абагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету”матэматыка”

 

Пятніца

14,55-15,40

Р.ц.30

Кажаноўская А.Э.

15.                

Практыкум па чытанні

8

Чацв

12,50-13,35

Каб24

Музычына В.У.

16.                

Сцежкамі матэматыкі

8

Сер

12,50-13,35

Р.ц.30

Лемяза А.П.

17.                

Падарожжа з матэматыкай

8

Сер

12,50-13,35

Каб19

Шымчук Ф.Л.

18.                

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

8

Сер

12,50-13,35

Рц15

Піваварэвіч М.В.

19.                

Храмы, замкі і палацы Беларусі

8

Сер

12,50-13,35

Рц31

Бобка Т.І

20.                

Сусветная гісторыя новага часу XVI- XVIII ст: краіны і людзі

8

Сер

08,55-09,40

Рц30

Леська І.В.

21.                

Храмы, замкі і палацы Беларусі

8

Пятніца

11,55-12,40

Каб14

22.                

Ўводзіны ў аграрныя прафесіі

4

11Б

Суб

10,55-12,40

Каб12

Мазоль Л.А

23.                

Ўводзіны ў аграрныя прафесіі

8

10Б

Пятн.

14,50-16,35

Каб14

Пінчук В.І.