Занятия по интересам

                  Расклад заняткаў па інтарэсах на 1 паўгоддзе 2021/2022 н.г.

№ п/п

Назва заняткаў па інтэрэсах

Час правядзення

№ кабінета

Прозвішча, імя па бацьку настаўніка

1.

Юныя краяведы

11.00

субота

11

Адамаў І.В.

2.

Матэматычны калейдаскоп

10.00

субота

26

Андрэйчук Н.І.

3.

У свеце фарбаў

10.00

субота

18

Бясан С.У.

4.

Фларысты-фантазёры

17.45

чацвер

3

Баган Н.М.

5.

Гістарычны калейдаскоп

10.00

субота

25

Бобка Т.І.

6.

Чароўная мова

11.00

субота

27

Вабішчэвіч М.В.

7.

Цуды драўніны

10.45

субота

7

Еўдакімовіч А.Г.

8.

Юны матэматык

12.50

чацвер

14

Кажаноўская А.Э.

9.

Цудоўныя пальчыкі

10.00

субота

1

Козел А.В.

10.

Творчая майстэрня

10.00

субота

10

Крупкевіч М.М.

11.

Роднае слова

12.00

субота

8

Крупкевіч С.І.

12.

Займальная матэматыка

10.00

субота

27

Лемяза А.П.

13.

Хатняе кветкаводства

12.30

панядзелак

20

Лемяза Г.С.

14.

У свеце англійскай мовы

12.00

субота

9

Лемяза І.А.

15.

Казка

10.00

субота

8

Лемяза Л.С.

16.

Юны інфарматык

11.00

субота

28

Лемяза М.М.

17.

Мы малюем

12.00

субота

4

Лемяза Н.І.

18.

Свет у яркіх фарбах

12.00

субота

23

Леська І.В.

19.

Юны эколаг

10.00

субота

11

Мазоль Л.А.

20.

Скарбонка роднай мовы

10.00

субота

24

Мальцэвіч С.М.

21.

Займальная граматыка

11.00

субота

22

Мельнік Г.М.

22.

Англійскі з задавальненнем

10.00

субота

9

Музычына В.У.

23.

Дзіўныя фарбы

10.00

субота

2

Пархоменка І.А.

24.

Сябры прыроды

10.00

субота

17

Піваварэвіч Г.П.

25.

Падарожжа вакол свету

10.00

субота

44

Прыка В.І.

26.

Школьны журналіст

10.00

субота

23

Піваварэвіч М.В.

27.

У свеце онглійскіх казак і расказаў

10.00

субота

12

Піваварэвіч І.А.

28.

Біт і байт

10.00

субота

28

Пузейчук А.У.

29.

Святы і традыцыі

11.00

субота

40

Сімановіч В.М.

30.

Фізікон

10.00

субота

22

Сімановіч Н.П.

31.

Чароўная майстэрня

10.00

субота

14

Сімановіч Н.Ф.

32.

Чароўны пэндзлік

10.00

субота

4

Сімановіч Т.П.

33.

Свет маіх захопленняў

12.00

субота

25

Стаднік Г.С.

34.

 В мире правил

11.00

субота

25

Струг А.М.

35.

Юны шахматыст

12.00

субота

10

Лемяза А.І.

36.

Мастерилка

11.00

субота

18

Тарасевіч М.В.

37.

Краіна майстроў

12.00

субота

20

Трушына А.В

38.

Радуга

11.00

субота

17

Шчука А.В.

39.

Азбука здароўя

11.55

чацвер

26

Шыкунец Г.М.

40.

Юны інспектар дарожнага руху

11.00

субота

8

Шыкунец С.С.

41.

Праграміст

10.00

субота

19

Шымчук Ф.Л.

42.

Займальная англійская мова

11.00

субота

9

Юркавец А.В.

43.

Свет англійскіх слоў

10.00

субота

43

Ярмоліч І.В.

44.

Волшебный русский язык

12.00

субота

27

Ярмоліч М.В.

45.

Экалогія пакаёвых раслін

14.55

чацвер

25

Пінчук В.І.