Расклад заняткаў па інтэрэсах у шосты школьны дзень
на ІI-е паўгоддзе 2023/2024 н.г.
№ п/п |
Назва занятка па інтэрэсах |
Час і дзень правядзення |
№ кабінета |
Прозвішча, імя па бацьку настаўніка |
|
1. |
Патрыёт |
10.00 |
Субота |
27 |
Бобка Т.І. |
2. |
Юны футбаліст |
10.00 |
Субота |
ФАК |
Лемяза А.І. |
3. |
Нажнічкі чараўнічкі |
10.00 |
Субота |
4 |
Лемяза Н.І. |
4. |
Сакрэт рускай мовы |
10.00 |
Субота |
25 |
Мельнік Г.М. |
5. |
Займальная граматыка |
10.00 |
Субота |
9 |
Музычына В.У. |
6. |
Падарожжа па граматыцы англійскай мовы |
10.00 |
Субота |
26 |
Піваварэвіч І.А. |
7. |
Юны журналіст |
10.00 |
Субота |
23 |
Піваварэвіч М.В. |
8. |
Фізікон |
10.00 |
Субота |
22 |
Сімановіч Н.П. |
9. |
Уводзіны ў хімію |
10.00 |
Субота |
14 |
Сімановіч Н.Ф. |
10. |
Транспарт. Дарога. Пешаход |
10.00 |
Субота |
24 |
Струг А.М. |
11. |
Умелыя ручкі |
10.00 |
Субота |
1 |
Чынікайло В.В. |
12. |
Праграміст |
10.00 |
Субота |
19 |
Шымчук Ф.Л. |
13. |
Займальная інфарматыка |
10.00 |
Субота |
28 |
Лемяза М.М. |
14. |
Цудоўная майстэрня |
10.00 |
Субота |
49 |
Тарасевіч М.В. |
15. |
Планета юности |
11.00 |
Субота |
11 |
Адамаў І.В. |
16. |
Акварэлька |
11.00 |
Субота |
17 |
Мазоль А.С. |
17. |
Займальная біялогія |
11.00 |
Субота |
23 |
Мазоль Л.А. |
18. |
Падарожжа вакол света |
11.00 |
Субота |
44 |
Прыка В.І. |
19. |
Урокі этыкету |
11.00 |
Субота |
10 |
Пявец Л.М. |
20. |
Творчая майстэрня |
11.00 |
Субота |
20 |
Трушына А.В. |
21. |
Кампазіцыя |
11.00 |
Субота |
18 |
Кудласевіч Н.І. |
22. |
Матэматычны калейдаскоп |
12.00 |
Субота |
26 |
Андрэйчук Н.І. |
23. |
Граматычны калейдаскоп |
12.00 |
Субота |
14 |
Вабішчэвіч М.В. |
24. |
Цуды драўніны |
12.10 |
Субота |
7 |
Еўдакімовіч А.Г |
25. |
Прыгажосць сваімі рукамі |
12.00 |
Субота |
18 |
Андрэйчук Е.А. |
26. |
Культура іншамоўных краін |
12.00 |
Субота |
9 |
Лемяза І.А. |
27. |
Я Грамадзянін РБ |
12.00 |
Субота |
23 |
Мікуліч А.А. |
28. |
Чароўны свет арыгамі |
12.00 |
Субота |
2 |
Пархоменка І.А. |
29. |
Свята і традыцыі |
12.00 |
Субота |
40 |
Сімановіч В.М. |
30. |
Чароўны пэндзлік |
12.00 |
Субота |
4 |
Сімановіч Т.П. |
31. |
Роднае слова |
12.00 |
Субота |
25 |
Стаднік Г.С. |
32. |
Люстэрка душы |
12.00 |
Субота |
43 |
Сыса Н.П. |
33. |
ЮІД |
12.00 |
Субота |
ФАК |
Шыкунец С.С. |
34. |
Цудоўная руская мова |
12.00 |
Субота |
27 |
Ярмоліч М.В. |
35. |
Мовавед |
13.00 |
Субота |
10 |
Крупкевіч М.М. |
36. |
Фальклерная спадчына |
13.00 |
Субота |
8 |
Крупкевіч С.І. |
37. |
Хатняе кветкаводства |
10.50-12.30 |
Панядзелак |
3 |
Лемяза Г.С. |
38. |
Майстэрня сувеніраў |
12.50 |
Серада |
17 |
Дабрынец Н.А. |
39. |
Спадчына |
13.15 |
Субота |
27 |
Лемяза Л.С. |
40. |
Біт і байт |
17.45-18.30 |
Серада |
28 |
Пузейчук А.У. |
41. |
Фларысты-фантазеры |
12.00 |
Чацверг |
3 |
Баган Н.М. |
42. |
За старонкай подручніка |
13.55-14.40 |
Серада |
30 |
Лемяза А.П. |