Расписание занятий по интересам в 6 школьный день

Расклад заняткаў па інтарэсах у шосты школьны дзень

на 1 паўгоддзе 2020/2021 н.г.

 

№п/п

Назва занятка па інтарэсах

Час правядзення

№ кабіне-та

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

1.       

У свеце фарбаў

10.00-10.45

1

Бясан С.У.

2.       

Сяброўка кніга

12.00-12.45

18

Баган Н.М.

3.       

Калейдаскоп творчасці

10.00-10.45

24

Бобка Т.І.

4.       

Англійскі тэатр

12.00-12.45

10

Вабішчэвіч М.В.

5.       

Клуб вясёлых знаўцаў

10.00-10.45

17

Грыб А.У.

6.       

Цуды драўніны

10.45-12.25

7

Еўдакімовіч А.Г.

7.       

Экалогія і асяроддзе

12.00-12.45

11

Ермоліч М.А.

8.       

Займальная матэматыка

12.00-12.45

25

Кажаноўская А.Э.

9.       

Творчая майстэрня

10.00-10.45

10

Крупкевіч М.М.

10.   

Займальная граматыка

12.00-12.45

8

Крупкевіч С.І.

11.   

Кампазіцыя

12.00-12.45

1

Кудласевіч Н.І.

12.   

За старонкамі падручніка

10.00-10.45

26

Лемяза А.П.

13.   

У свеце англамоўнай культуры

11.00-11.45

9

Лемяза І.А.

14.   

Казка

10.00-10.45

23

Лемяза Л.С.

15.   

Нажнічкі-чараўнічкі

10.00-10.45

18

Лемяза Н.І.

16.   

Азбука права

12.00-12.45

23

Леська І.В.

17.   

Майстэрня сувеніраў

12.00-12.45

2

Логвінка Т.В.

18.   

Акварэлька

12.00-12.45

4

Мазоль А.С.

19.   

Юны эколаг

12.00-12.45

14

Мазоль Л.А.

20.   

Літаратурнае краязнаўства

10.00-10.45

8

Мальцэвіч С.М.

21.   

Англійская граматыка

10.00-10.45

25

Мельнік Г.М.

22.   

Англійскі з задавальненнем

10.00-10.45

9

Музычына В.У.

23.   

Прыгажосць чалавека - у прыгажосці яго пісьма

10.00-10.45

12

Музычына М.М.

24.   

Чароўная майстэрня

10.00-10.45

4

Пашкевіч А.Л.

25.   

Сябры прыроды

10.00-10.45

3

Піваварэвіч Г.П.

26.   

Падарожжа вакол свету

11.00-11.45

2

Прыка В.І.

27.   

Школьны журналіст

11.00-11.45

23

Піваварэвіч М.В.

28.   

Біт і Байт

10-00-10.45

28

Пузейчук А.У.

29.   

Пятрушка

10-00-10.45

11

Пузейчук Ю.М.

30.   

Святы і традыцыі

11.00-11.45

40

Сімановіч В.М.

31.   

Творчая фантазія

10.00-10.45

22

Сімановіч Н.П.

32.   

"ЭкоМир"

10.00-10.45

14

Сімановіч Н.Ф.

33.   

Культура паводзін

11.00-11.45

24

Струг А.М.

34.   

Грамацеі

11.00-11.45

27

Струг І.М.

35.   

Літаратурная гасцёўня

12.00-12.45

17

Сыса В.І.

36.   

Люстэрка душы

11.00-11.45

43

Сыса Н.П.

37.   

Вясёлка творчасці

10.00-10.45

2

Тарасевіч М.В.

38.   

Нетрадыцыйныя тэхнікі малявання

12.00-12.45

3

Тарасевіч Н.М.

39.   

Азбука здароўя

10.55-11.40

18

Шыкунец Г.М.

40.   

Юны інспектар дарожнага руху

11.00-11.45

ФАК, 11

Шыкунец С.С.

41.   

Камп'ютарнае мадэліраванне

10.00-10.45

19

Шымчук Ф.Л.

42.   

Займальная англійская мова

12.00-12.45

9

Юркавец А.В.

43.   

Свет англійскіх слоў

12.00-12.45

43

Ярмоліч І.В.