Факультативные занятия

Расклад факультатыўных заняткаў на першае паўгоддзе 2020/2021 н.г.

I ступень

агульнай сярэдняй адукацыі

Назва факультатыва

Клас

Дзень, час правядзення

Настаўнік

 

1.

 

Па ступеньках правіл здаровага харчавання

I “А”

Чц 11.15

Козел А.В.

I “Б”

Чц 11.15

Пархоменка І.А.

І “В”

Чц 11.15

Сімановіч Т.П.

I “Г”

Чц 11.15

Лемяза Г.С.

I “Д”

Сер 11.15

Трушына А.В.

 

 

2.

 

 

Вытокі

роднай мовы

I “А”

Аўт 11.15

Козел А.В.

I “Б”

Аўт 11.15

Пархоменка І.А.

I “В”

Сер 11.15

Сімановіч Т.П.

I “Г”

Сер 11.15

Лемяза Г.С.

I “Д”

Аўт 11.15

Трушына А.В.

ІІ “А”

Чц 12.00

Піваварэвіч Г.П.

ІІ “Б”

Чц 12.00

Бясан С.У.

ІІ “В”

Чц 12.00

Тарасевіч М.В.

ІІ “Г”

Чц 12.00

Пашкевіч А.Л.

 

3.

 

Мая Айчына

І “А”

Сер 11.15

Козел А.В.

І “Б”

Сер 11.15

Пархоменка І.А.

І “В”

Аўт 11.15

Сімановіч Т.П.

І “Г”

Аўт 11.15

Лемяза Г.С.

I “Д”

Чц 11.15

Трушына А.В.

 

 

 

4.

 

 

 

“Путешествие в мир сказки”

ІІІ “А”

Чц 13.00

Баган Н.М.

ІІІ “Б”

Чц 13.00

Сыса В.І.

ІІІ “В”

Чц 13.00

Лемяза Н.І.

ІІІ “Г”

Аўт 13.00

Грыб А.У.

IV “А”

Аўт 17.55

Мазоль А.С.

IV “Б”

Аўт 17.55

Тарасевіч Н.М.

IV “В”

Чц 17.55

Кудласевіч Н.І.

IV “Г”

Аўт 17.55

Логвінка Т.В.

 

 

5.

 

У свеце фарбаў

ІІІ “А”

Сер 13.00

Баган Н.М.

ІІІ “Б”

Сер 13.00

Сыса В.І.

ІІІ “В”

Аўт 13.00

Лемяза Н.І.

ІІІ “Г”

Чц 13.00

Грыб А.У.

 

6.

 

Традыцыйныя мастацкія тэхнікі

IV “А”

Сер 17.55

Мазоль А.С.

IV “Б”

Чц 17.55

Тарасевіч Н.М.

IV “В”

Сер 17.55

Кудласевіч Н.І.

IV “Г”

Сер 17.55

Логвінка Т.В.

 

 

 

ІІ і ІІІ ступень агульнай сярэдняй адукацыі

Назва факультатыва

Колькасць вучняў

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

 

1.                   

Мае прафесійнае будучае

20

9-В

Пятн.13,55-14,40

19каб.

Крупкевіч М.М

2.                   

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння слова

8

6-А

Пятн.

12,50-13,35

24каб

Лемяза Л.С.

3.                   

Гэты няпросты просты сказ

8

8-В

Пан.

11,55-12,40

 

30каб.

Крупкевіч С.І.

4.                   

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

8

6-В

Аўт.

11,55-12,40

30каб.

Пузейчук Ю.М.

5.                   

Практыкум па маўленчых зносінах

8

9-Г

Пятн.

15,55-16,40

43каб.

Ярмоліч І.В.

6.                   

Уводзіны ў інфарматыку

8

5-А

Аўт.

13,55-14,40

28каб.

Лемяза М.М.

7.                   

Алгебра вучыць разважаць

8

8-Б

Пятн.

12,50-13,35

30каб.

Андрэйчук Н.І.

8.                   

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

8

5-Г

Аўт

12,50-13,35

14каб.

Лемяза А.П.

9.                   

Алгебра вучыць разважаць

8

9-Б

Сер.

14,55-15,40

19каб.

Шымчук Ф.Л.

10.               

Назірай і даследуй сам

8

7-В

Сер.

09-55-10,40

30каб.

Сімановіч Н.П.

11.               

Простыя рашэнні складаных задач

8

9-А

Чацв.

15,55-16,40

24каб.

Сімановіч І.К.

12.               

Гэты загадкавы старажытны свет

 

8

5-В

Сер.

13,55-14,40

30каб.

Бобка Т.І

13.               

Храмы, замкі і палацы Беларусі

8

6-Б

Пятн.

10,55-11,40

14каб.

Леська І.В.

14.               

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

10

10-Б

2-гадз

Пятн.

17,45-18,30

18,40-19,25

14каб.

Мазоль Л.А

15.               

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

5

11-Б

2-гадз

Сер.

18,40-19,25

Суб.

12,55-13,40

14каб.

 

14каб.

Мазоль Л.А