Факультативные занятия

Расклад факультатыўных заняткаў на другое паўгоддзе 2019/2020 н.г.

I ступень

агульнай сярэдняй адукацыі

Назва факультатыва

Клас

Дзень, час правядзення

Настаўнік

 

  1.  

 

У свеце прыгожага

I “А”

Чц 11.10

Піваварэвіч Г.П.

I “Б”

Чц 11.10

Бясан С.У.

І “В”

Чц 11.10

Тарасевіч М.В.

I “Г”

Чц 11.10

Пашкевіч А.Л.

 

 

  1.  

 

 

Вытокі

роднай мовы

I “А”

Аўт 11.10

Піваварэвіч Г.П.

I “Б”

Аўт 11.10

Бясан С.У.

I “В”

Аўт 11.10

Тарасевіч М.В.

I “Г”

Аўт 11.10

Пашкевіч А.Л.

ІІ “А”

Чц 11.50

Баган Н.М

ІІ “Б”

Чц 11.50

Сыса В.І.

ІІ “В”

Аўт 11.50

Лемяза Н.І.

ІІ “Г”

Чц 11.50

Грыб А.У.

 

  1.  

 

У свеце фарбаў

ІІІ “А”

Чц 12.45

Мазоль А.С.

ІІІ “Б”

Аўт 17.30

Піваварэвіч М.М.

ІІІ “В”

Аўт 12.45

Кудласевіч Н.І.

ІІІ “Г”

Чц 12.45

Логвінка Т.В.

 

 

 

  1.  

 

 

 

“Путешествие в мир сказки”

ІІІ “А”

Аўт 12.45

Мазоль А.С.

ІІІ “Б”

17.30

Піваварэвіч М.М.

ІІІ “В”

Сер 12.45

Кудласевіч Н.І.

ІІІ “Г”

Пт 12.45

Логвінка Т.В.

IV “А”

Сер 17.30

Козел А.В.

IV “Б”

Аўт 17.30

Трушіна А.В.

IV “В”

Сер 17.30

Сімановіч Т.П.

IV “Г”

Чц 17.30

Лемяза А.С.

 

 

  1.  

 

Мая Айчына

IV “А”

Чц 17.30

Козел А.В.

IV “Б”

Сер 16.35

Трушіна А.В.

IV “В”

Аўт 17.05

Сімановіч Т.П.

IV “Г”

Сер 16.35

Лемяза А.С.

 

ІІ і ІІІ ступень агульнай сярэдняй адукацыі

Назва факультатыва

Колькасць вучняў

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

 

1.

Складаны сказ без складанасці

7

9-А

Суб

11,00-11,45

23

Мальцэвіч С.М.

2.

Сакрэты словазмянення і

формаўтварэння

7

6-В

Суб

10.50-11,35

10

Крупкевіч М.М

3.

Мае прафесійнае будучае

22

9-В

Пятн.

13,40-14,25

19

4.

От значения к написанию

7

8-А

Панядз.

12,35-13,20

27

Музычына М.М.

5.

Секреты синтаксиса и пунктуации

7

9-Б

Суб

12,45-13,30

26

Ярмоліч М.В.

6.

Кладовая слов русского языка

7

5-В

Аўт.

12,35-13,20

Р.ц.31

Пузейчук Ю.М.

7.

Культура моўных зносін

 

7

7-А

Аўт.

12,35-13,20

12

Музычына В.У.

8.

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

7

5-Г

Панядз.

13,40-14,25

17

Кажаноўская А.Э.

9.

Вымяраць – значыць пазнаваць

7

7-Б

Чацв.

11,40-12,25

Р.ц.31

Сімановіч Н.П.

10.

Мая айчына

 

7

6-А

Чацв.

9,50-10,35

23

Бобка Т.І

11.

Сусветная гісторыя новага часу XVI-XVIII ст.ст.

7

8-Б

Чацв.

11,40-12,25

27

Леська І.В.

12.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

5

10-Б

2-гадз

Панядз.

14,35-16,15

14

Мазоль Л.А

13.

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

5

11-Б

2-гадз

Пятн.

14,35-16,15

14

Мазоль Л.А