План работы школы на каникулах

                          План работы школы на зімовыя канікулы з 26.12.2019 па 11.01.2020 г. 

№ п/п

Дата

Назва мерапрыемства

Адказны

Клас,

удзельн.

Час і месца правядзення

  1.  

26.12

Конкурс малюнкаў “Зімушка-зіма”

Грыб А.У.

2-я кл.

11.00, каб №3

Гульня-віктарына “Казкі гуляюць па свеце”

Піваварэвіч Г.П.

1-я кл.

10.00, каб №44

Калейдаскоп “У гасцях у Дзеда Мароза”

Пузейчук Ю.М.

5-я кл.

10.00, каб №8

Гульня-квэст “Зялёны агеньчык”

Пузейчук А.У.

6-я кл.

11.00, каб №3

Турнір знатакоў “ЗЛЖ- гэта сур’ёзна”

Крупкевіч М.М.

11-я кл.

10.00, каб №3

Шахматна-шашачны турнір

Настаўнікі фізічнай культуры

9-11-я кл.

10.00, ФАК

 

Экскурсія ў піянерскі пакой “Рабятам аб акцябратах”

Прыка В.І.

2-4-я кл.

12.00, каб. №26

Наведванне сям’і СНС

Сыса Н.П.

7 “Б” -1, 9 “А”-1

(1 сям’я)

10.00

Вывучэнне ўмоў выхавання і пражывання непаўналетніх, занятасць непаўналетніх у час канікул (ІПР, СНС)

Струг А.М.

5 “В” - 1, 7 “А” – 1,

10 “В” – 1, 11 “Б” – 1 (ІПР)

10.00

  1.  

27.12

Завочная экскурсія ў лес “Зіма ў прыродзе”

Лемяза Н.І.

2-я кл.

11.00, каб №4

Конкурс малюнкаў “Зімовы лес”

Піваварэвіч М.М.

3-я кл.

10.00, каб №18

Ролевая гульня “Мы трымаем усё ў парадку”

 

Прыка В.І.

4-я кл.

12.00, бібліятэка

Акцыя “Дапаможам лесу”

Ярмоліч М.В.

9-я кл.

11.00

Экскурсія на станцыю МНС аг.Альшаны

Піваварэвіч М.В.

11-я кл.

11.00

Методыка АСУ (аналіз сямейных узаемаадносін) з бацькамі вучняў, якія знаходзяцца на ўліку СНС, ІПР

Сыса Н.П.

5 “В” - 1, 7 “А” – 1,

10 “В” – 1, 11 “Б” – 1 (ІПР)

7 “Б” -1, 9 “А”-1 (СНС)

10.00, каб. №48

Фінал турніра па валейболе на прыз аднавяскоўца, загінуўшага ў Афганістане М.Лемязы

Настаўнікі фізічнай культуры

9-11-я кл.

09.00, ФАК

 

Кансультацыя для бацькоў “Адказнасць законных прадстаўнікоў за выхаванне дзяцей” (ІПР, СНС)

Струг А.М

5 “В” - 1, 7 “А” – 1,

10 “В” – 1, 11 “Б” – 1 (ІПР)

7 “Б” -1, 9 “А”-1 (СНС)

12.00, каб. №46

  1.  

28.12

Камп’ютарнае тэсціраванне з вучнямі 9 класаў “ Я+Я= унутраны свет”

Сыса Н.П.

9-я кл.

10.00, каб. №48

Навагодні ранішнік “Наш вясёлы Новы год”

Класныя кіраўнікі

1-я кл.

10.00

Сталовая

Навагодні ранішнік “Наш вясёлы Новы год”

Класныя кіраўнікі

2-я кл.

12.00

Сталовая

Навагодні ранішнік “Цудоўнай казкі харавод”

Класныя кіраўнікі

5-6-я кл.

14.00

Сталовая

Навагодні ранішнік “Цудоўнай казкі харавод”

Класныя кіраўнікі

7-8-я кл.

16.00

Сталовая

  1.  

30.12

Спаборніцтвы па піянерболе паміж дзяўчынкамі

Настаўнікі фізічнай культуры

4-я кл.

10.00, ФАК

Гутарка з бацькамі вучняў, якія знаходзяцца на ўліку СНС, ІПР «Поощрение и наказание в воспитании детей»

Сыса Н.П.

5 “В” - 1, 7 “А” – 1,

10 “В” – 1, 11 “Б” – 1 (ІПР)

7 “Б” -1, 9 “А”-1 (СНС)

10.00, каб. №48

Навагодні ранішнік “Наш вясёлы Новы год”

Класныя кіраўнікі

3-я кл.

10.00

Сталовая

Навагодні ранішнік “Наш вясёлы Новы год”

Класныя кіраўнікі

4-я кл.

12.00

Сталовая

Навагодні ранішнік “Наш вясёлы Новы год”

Класныя кіраўнікі

прафсаюз

14.00

Сталовая

Баль Маскарад “Сустракаем Новы год”

Класныя кіраўнікі

9-11-я кл.

18.30

Сталовая

  1.  

31.12

Гутарка з вучнямі, якія знаходзяцца на ўліку СНС, ІПР «Умей сказаць не!»

Сыса Н.П.

5 “В” - 1, 7 “А” – 1,

10 “В” – 1, 11 “Б” – 1 (ІПР)

7 “Б” -1, 9 “А”-1 (СНС)

10.00, каб. №48

У майстэрні Дзеда Мароза

 

Прыка В.І.

2-я кл.

12.00, каб. №26

Конкурс малюнкаў “Прыгажуня- зіма”

Сімановіч Н.П.

5-я кл.

10.00, каб №22

Брэйн-рынг “Перад Новым годам…”

Лемяза І.А.

6-я кл.

10.00, каб №10

Спаборніцтвы па піянерболе паміж хлопчыкамі

Настаўнікі фізічнай культуры

5-я кл.

10.00, ФАК

Вусны часопіс “Усе прафесіі важныя”

Сыса В.І.

2-я кл.

10.00, каб №2

Конкурс творчых работ “Сімвал надыходзячага года”

Вабішчэвіч М.В.

5-я кл.

10.00, каб №3

Завочнае падарожжа “Як сустракаюць Новы год у розных краінах свету”

Мельнік Г.М.

8-я кл.

11.00, каб №12

  1.  

03.01

Трэнінгавы занятак «Агрэсію пад кантроль»

Сыса Н.П.

6-8-я кл.

14.00, каб №25

Гульня-спаборніцтва “Лоўкія і смелыя”

Баган Н.М.

2-я кл.

10.00, каб №1

Прагулка-назіранне “Зіма”

Мазоль А.С.

3-я кл.

11.00, каб №17

 

Віктарына “Навагоднія традыцыі ў розных краінах свету”

Грыб Г.І.

4-5 кл.

11.00, бібліятэка

Гульні на свежым паветры “Лаві – кідай”

Логвінка Т.В.

3-я кл.

стадыён

Вусны часопіс “Новы год у розных краінах”

Прыка В.І.

4 кл.

12.00, каб. №26

Трэнінг “Сямейныя каштоўнасці”

Кажаноўская А.Э.

7-я кл.

11.00, каб №24

Таварыскі матч па футболе паміж Сямігосцічскай СШ і Альшанскай СШ №2

Настаўнікі фізічнай культуры

7-9-я кл.

10.00, ФАК

  1.  

04.01

Дабрачынная навагодняя акцыя для дзяцей-інвалідаў “Нашы дзеці”

СППС

 

12.00,

Альшанская СШ №1

Конкурс малюнкаў “Зімовы эцюд”

Кудласевіч Н.І.

3-я кл.

11.00, каб №219

Спартландыя “Зімовыя старты”

Сімановіч Т.П.

4-я кл.

11.00, спартзала

 

Семінар «Знакі ўвагі ў час зносін»

Сыса Н.П.

7-8-я кл.

14.00, каб №25

Спартыўнае свята “Вясёлыя старты”

Прыка В.І.

6-я кл.

12.00, спартзала

Стварэнне праекта “Разам за эканоміку і беражлівасць”

 

Андрэйчук Н.І.

7-я кл.

14.00, каб №25

Віктарына “Новы год”

Леська І.В.

8-я кл.

10.00, каб №23

  1.  

06.01

Круглы стол “Прапаганда небяспечнага і здаровага вобразу жыцця”

Сыса Н.П.

8-я кл.

14.00, каб. №25

Віктарына “Зімовыя святы”

Крупкевіч С.І.

7-я кл.

11.00, каб. №8

Завочнае падарожжа “Зімовае падарожжа”

Тарасевіч М.В.

1-я кл.

10.00, каб №49

Час пытанняў і адказаў “Добры вечар, шчодры вечар”

 

Грыб Г.І.

2-3-я кл.

11.00, бібліятэка

Экскурсія “Мая будучая прафесія” (наведванне МНС)

Музычына М.М.

10-я кл.

11.00, каб. №25

Круглы стол “Зімовыя святы і іх традыцыі”

Сімановіч Н.П.

5-я кл.

11.00, каб №22

Віктарына “Мы акцябраты”

 

Прыка В.І.

2-3-я кл.

12.00, каб. №26

Экскурсія “Сучасныя прафесіі аг.Альшаны”

Піваварэвіч І.А.

10-я кл.

11.00

Наведванне сямей ІПР

 

Струг А.М.

5 “В” - 1, 7 “А” – 1,

10 “В” – 1, 11 “Б” – 1 (ІПР)

10.00

Спаборніцтвы па валейболе сярод дзяўчынак

Настаўнікі фізічнай культуры

7-8-я кл.

10.00, ФАК

  1.  

08.01

Тэст-пытанне Леангарда- Шмішэка “Методыка акцэнтуацыі характара і тэмпераменту асобы”

Сыса Н.П.

5 “В” - 1, 7 “А” – 1,

10 “В” – 1, 11 “Б” – 1 (ІПР)

7 “Б” -1, 9 “А”-1 (СНС)

10.00, каб. №48

Экскурсія ў лес “Зіма ў прыродзе”

Пашкевіч А.Л.

1-я кл.

10.00, каб. №50

Пасяджэнне “ Клуба Знатакоў”

Козел А.В.

4-я кл.

11.00, каб. №2

Круглы стол “Нараджэнне Хрыстова”

Лемяза Л.С.

5-я кл.

10.00, каб. №27

Гадзіна прэзентацыі “Цікавае аб вядомым”

 

Грыб Г.І.

6-8-я кл.

11.00, бібліятэка

Аперацыя “Кармушка”

 

Прыка В.І.

7-8-я кл.

12.00, каб. №26

Спаборніцтвы па футболе

Настаўнікі фізічнай культуры

9-11-я кл.

10.00, ФАК

10.

09.01

Кансультацыі па прафарыентацыі

Сыса Н.П.

9-11 кл.

10.00, каб. №48

Выстава-конкурс “Гэты аграгарадок самы лепшы”

Прыка В.І.

7-9-я кл.

12.00, каб. №26

Спаборніцтвы па валейболе сярод хлопчыкаў

Настаўнікі фізічнай культуры

6-8-я кл.

10.00, ФАК

Конкурс малюнкаў “Цуды зімы”

Бясан С.У.

1-я кл.

10.00, каб. №45

Рухомыя гульні на свежым паветры

Лемяза Г.С.

4-я кл.

12.00, стадыён

Спартландыя “Юныя рыцары футбольных палёў”

Струг І.М.

6-я кл.

10.00, ФАК

Брэйн-рынг “Традыцыі святкавання Каляд у Рэспубліцы Беларусь”

Ярмоліч І.В.

8-я кл.

12.00, каб. №26

11.

10.01

Трэнінгавы занятак з вучнямі, якія знаходзяцца на ўліку ў СНС “Мір дзіцячы і мір дарослы”

Сыса Н.П.

7 “Б” -1, 9 “А”-1 (СНС)

10.00, каб. №48

Гульня “Поле цудаў “Традыцыі Беларусі”

Прыка В.І.

4-5-я кл.

12.00, каб. №26

Спаборніцтвы па біятлоне “Снежны снайпер”

Настаўнікі фізічнай культуры

8-9-я кл.

(2хл.,2дз.)

СШ №3 г.Столін

Экскурсія ў лес “Зіма ў прыродзе”

Трушына А.В.

4-я кл.

11.00, каб. №26

12.

11.01

Псіхалагічны КВіЗ

Сыса Н.П.

7-я кл.

14.00, каб.№25

Інфармацыйна-пазнавальная гадзіна “Свет прафесіі”

Грыб Г.І.

9-11 кл.

11.00, бібліятэка

Экалагічная віктарына “Свет вакол нас”

Прыка В.І.

8-11-я кл.

12.00, каб. №26

Акцыя “Дзеці! Дарога! Жыццё!”

Юркавец А.В.

8-я кл.

11.00, каб. №9

Работа заняткаў па інтарэсах

Кіраўнікі заняткаў па інтарэсах

1-11-я кл.

10.00-14.00

 

 

              Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце ______________ Г.С.Стаднік