Занятия по интересам

                  Расклад заняткаў па інтарэсах на 2 паўгоддзе 2019/2020 н.г.

№п/п

Назва занятка

Час правядзення

Кабінет

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

 1

Займальная матэматыка

11.00-11.45 (субота)

26

Андрэйчук Н.І.

 2

Мы малюем

12.00-12.45 (субота)

1

Баган Н.М.

 3

Творчая майстэрня

10.00-10.45 (субота)

24

Бобка Т.І.

 4

Арлекін

11.00-11.45 (субота)

9

Вабішчэвіч М.В.

 5

Юныя фантазёры

11.00-11.45 (субота)

3

Грыб А.У.

 6

Тэкстура

10.00-11.40 (субота)

7

Еўдакімовіч А.Г.

 7

Умелыя рукі

11.00-11.45 (субота)

24

Кажаноўская А.Э.

 8

У свеце цудоўнага

12.00-12.45 (субота)

2

Козел А.В.

 9

Творчая майстэрня

10.00-10.45 (субота)

10

Крупкевіч М.М.

 10

Выразнае чытанне

10.00-10.45 (субота)

8

Крупкевіч С.І.

 11

Кампазіцыя

11.00-11.45 (субота)

19

Кудласевіч Н.І.

 12

Займальная матэматыка

10.00-10.45 (субота)

11

Лемяза А.П.

 13

Хатняе кветкаводства

11.30-12.15 (панядз)

1

Лемяза Г.С.

 14

Цудоўны свет англ.мовы

12.00-12.45 (субота)

10

Лемяза І.А.

 15

Казка

10.00-10.45 (субота)

25

Лемяза Л.С.

 16

Займальная інфарматыка

11.50-12.35 (субота)

28

Лемяза М.М.

 17

Фантазёры

11.00-11.45 (субота)

4

Лемяза Н.І.

 18

Азбука права

12.00-12.45 (субота)

23

Леська І.В.

 19

Чароўны пэндзлік

11.00-11.45 (субота)

18

Логвінка Т.В.

 20

Акварэлька

11.00-11.45 (субота)

17

Мазоль А.С.

 21

Тэатральны

10.00-10.45 (субота)

14

Мальцэвіч С.М.

 22

Займальная граматыка

10.00-10.45 (субота)

26

Мельнік Г.М.

 23

Падарожжа ў краіну англійскай мовы

10.00-10.45 (субота)

9

Музычына В.У.

 24

Язык мой – друг мой

10.00-10.45(субота)

12

Музычына М.М.

 25

Школьны журналіст

10.00-10.45 (субота)

23

Піваварэвіч М.В.

 26

Web-дызайн

10.00-10.45 (субота)

28

Пузейчук А.У.

 27

Пятрушка

10.00-10.45 (субота)

1

Пузейчук Ю.М.

 28

Рукадзельніца

10.50-11.30 (субота)

44

Сімановіч В.М.

 29

Асарці

10.00-10.45(субота)

22

Сімановіч Н.П.

 30

Хімія вакол нас

11.00-11.45(субота)

14

Сімановіч Н.Ф.

 31

Спартыўныя гульні

12.00-12.45 (субота)

4

Сімановіч Т.П.

 32

У свеце права

13.00-13.45 (субота)

24

Струг А.М.

 33

Сакрэты рускай мовы

10.00-10.45 (субота)

27

Струг І.М.

 34

Мы мастакі

11.40-12.25 (аўторак)

2

Сыса В.І.

 35

Пазнай сябе

13.00-13.45 (субота)

25

Сыса Н.П.

 36

Ты і тваё здароўе

12.00-12.45 (субота)

3

Трушына А.В.

 37

Юны медык

13.40-14.25 (пятніца)

22

Шыкунец Г.М.

 38

Юны інспектар дарожнага руху

11.00-11.45(субота)

Спарт.зала,

ФАК,25

Шыкунец С.С.

 39

Праграміст

10.55-11.40 (субота)

28

Шымчук Ф.Л.

 40

Падарожнічаем па Велікабрытаніі і ЗША

12.00-12.45 (субота)

9

Юркавец А.В.

 41

Захапляльная англійская граматыка

12.00-12.45 (субота)

43

Ярмоліч І.В.

 42

Аматары рускай мовы

12.00-12.45 (субота)

25

Ярмоліч М.В.