Экран успеваемости 3 ступени

 

Экран паспяховасці ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе

11 «А» КЛАС

п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Беларуская/Руская мова

Гісторыя Беларусі

Англійская мова

Матэматыка

Гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

Гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

Гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

Гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

1

Андрусевіч Мікалай Васільевіч

3 3/3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3

2

Быба Дзмітрый Аляксандравіч

3 3/3 3 3 3 3 3 4 4 3 3 3

3

Германовіч Аляксей Міхайлавіч

3 3/3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3

4

Германовіч Іван Васільевіч

5 6/6 6 6 6 6 6 5 6 5 5 5

5

Грыб Андрэй Васільевіч

3 3/3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3

6

Грыб Яўгеній Аляксеевіч

3 3/3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3

7

Кірыловіч Павел Паўлавіч

3 3/3 3 4 4 4 4 4 4 3 3 3

8

Клочка Галіна Міхайлаўна

7 8/7 7 9 9 9 8 9 9 8 8 8

9

Крупкевіч Марыя Яўгеньеўна

6 7/6 6 7 8 8 7 7 7 7 6 7

10

Пявец Мікалай Міхайлавіч

3 3/3 3 3 4 4 3 3 3 3 3 3

11

Садчанка Марыя Максімаўна

9 10/10 10 9 10 10 10 10 10 8 9 9

12

Скрабейка Васілій Мікалаевіч

6 6/6 6 7 7 7 5 6 6 4 5 5

13

Скрабейка Ганна Васільеўна

6 7/6 6 6 6 6 7 7 7 5 5 5

14

Струг Дзмітрый Аляксандравіч

4 4/4 4 3 3 3 3 3 3 4 4 4

15

Сыса Рыгор Мікалаевіч

3 3/3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3

16

Сюбарава Алена Віктараўна

7 7/7 7 9 9 9 9 9 9 7 7 7

17

Тарасевіч Аліна Сяргееўна

9 9/9 9 10 10 10 9 9 9 9 9 9

18

Тарасевіч Вольга Міхайлаўна

8 9/8 8 7 6 7 8 8 8 5 5 5

19

Тарасевіч Вольга Уладзіміраўна

7 8/7 7 7 7 7 8 8 8 7 7 7

20

Тарасевіч Наталля Іванаўна

8 9/8 8 8 8 8 9 9 9 5 6 6

 

11 «Б» КЛАС

п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Беларуская/Руская мова

Гісторыя Беларусі

Англійская мова

Матэматыка

Гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

Гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

Гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

Гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

1

Бобка Сцяпан  Іванавіч

3 3/3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3

2

Бобка Сямен Ігаравіч

4 5/4 4 3 3 3 3 3 3 5 5 5

3

Грыб Сяргей Мікалаевіч

5 6/5 5 5 5 5 3 3 3 4 4 4

4

Дорах Мікалай Рыгоравіч

4 4/4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5

5

Кірыловіч Дзмітрый Міхайлавіч

5 5/5 5 4 4 4 3 3 3 3 4 4

6

Крупкевіч Міхаіл Міхайлавіч

6 5/6 6 5 6 6 6 6 6 6 7 7

7

Лемяза Крысціна Міхайлаўна

8 8/8 8 8 8 8 7 7 7 6 6 6

8

Піваварэвіч Вольга Мікалаеўна

5 5/4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4

9

Сімановіч Віталій Фёдаравіч

4 5/4 4 3 3 3 3 3 3 5 6 6

10

Сухарка Марыя Андрэеўна

5 6/5 5 4 4 4 4 4 4 3 3 3

11

Тарасевіч Дзяніс Сяргеевіч

7 7/7 7 6 7 7 5 5 5 6 6 6

12

Тарасевіч Іван Сяргеевіч

6 6/6 6 7 8 8 5 5 5 5 5 5

13

Украінец Уладзімір Уладзіміравіч

3 3/3 3 4 4 4 4 4 4 3 3 3

14

Чынікайла Джэсіка Мікалаеўна

5 5/5 5 4 4 4 8 8 8 4 4 4

15

Чынікайла Дзяніс Пятровіч

8 8/8 8 8 8 8 6 7 7 7 7 7

16

Чнікайла Іван Сяргеевіч

4 4/4 4 3 3 3 3 3 3 3 3 3

17

Чынікайла Мікалай Міхайлавіч

5 6/5 5 4 4 4 4 4 4 4 4 4
18

Чэчка Міхаіл Сямёнавіч

3 3/3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
19

Яцушкевіч Марыя Іванаўна

7 8/7 7 8 8 8 6 7 7 6 6 6