Экран успеваемости 2 ступени

Экран паспяховасці ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе

 

 

9 «А» КЛАС

№ п/п

Прозвішча, імя , імя па бацьку

Беларуская мова

Руская

мова

Матэматыка

гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

1

Грыб Міхаіл Мікалаевіч

4 4 4 4 4 4 3 3 3
2

Грыб Самуіл Мікалаевіч

4 5 5 4 4 4 3 3 3
3

Дабрынец Вікторыя Мікалаеўна

4 4 4 4 4 4 3 3 3
4

Кадоліч Валерыя Якімаўна

9 9 9 9 9 9 9 9 9
5

Клочка Мікіта Уладзіміравіч

3 3 3 3 3 3 3 3 3
6

Кошман Арцём Міхайлавіч

6 6 6 6 6 6 4 4 4
7

Мазоль Анжаліка Паўлаўна

5 5 5 6 6 6 4 4 4
8

Пасюк Наталля Міхайлаўна

5 5 5 5 5 5 4 4 4
9

Пявец Ганна Уладзіміраўна

8 8 8 8 8 8 8 8 8
10

Рудзяк Марыя Васільеўна

9 9 9 9 9 9 9 9 9
11

Сашкевіч Вераніка Аляксандраўна

9 9 9 8 9 9 8 8 8
12

Скрабейка Ганна Іванаўна

9 9 9 9 9 9 8 8 8
13

Струг Карына Сяргееўна

9 8 9 9 9 9 9 8 9
14

Сыса Кацярына Міхайлаўна

5 5 5 4 4 4 4 4 4
15

Сыса Петр Мікалаевіч

8 8 8 8 8 8 5 4 5
16

Тарасевіч Міхаіл Сяргеевіч

5 5 5 4 4 4 3 3 3
17

Хурсін Аляксандр Мікалаевіч

3 3 3 3 3 3 2 2 2
18

Чэчка Лізавета Сямёнаўна

7 7 7 5 5 5 4 4 4
19 Ярмоліч Мікалай Вітальевіч 6 6 6 5 5 5 4 3 4

 

 

 

 

9 «Б» КЛАС

№ п/п

Прозвішча, імя , імя па бацьку

Беларуская мова

Руская

мова

Матэматыка

гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

1

Андрусевіч Мікалай Васільевіч

6 6 6 7 7 7 6 6 6
2

Кавалец Мікіта Мікалаевіч

3 5 4 5 5 5 3 3 3
3

Кажаноўскі Аляксандр Мікалаевіч

5 5 5 5 5 5 5 5 5
4

Кірыловіч Аксана Паўлаўна

7 7 7 7 7 7 6 6 6
5

Кірыловіч Сяргей Мікалаевіч

3 3 3 5 5 5 4 4 4
6

Крупкевіч Лідзія Яўгенаўна

9 9 9 9 9 9 7 8 8
7

Крупкевіч Наталля Мікалаеўна

8 8 8 8 8 8 6 6 6
8

Лемяза Аляксандр Мікалаевіч

8 7 8 8 8 8 8 8 8
9

Машлякевіч Тамара Аляксандраўна

8 7 8 8 8 8 7 7 7
10

Піваварэвіч Меланья Мікалаеўна

6 6 6 6 6 6 4 4 4
11

Пяец Міхаіл Іванавіч

3 3 3 3 3 3 3 3 3
12

Рабец Рыгор Міхайлавіч

3 3 3 3 3 3 3 3 3
13

Скрабейка Руслан Васільевіч

3 3 3 4 4 4 3 3 3
14

Супрунчык Сяргей Леанідавіч

4 4 4 4 4 4 3 3 3
15

Сыса Дзмітрый Міхайлавіч

7 8 8 8 8 8 7 6 7
16

Тарасевіч Сяргей Мікалаевіч

3 3 3 3 3 3 3 3 3
17

Украінец Карына Уладзіміраўна

6 6 6 7 7 7 5 5 5
18

Чынікайла Мікалай Якаўлевіч

5 5 5 5 5 5 5 5 5
19

Чарвінскі Аляксей Васільевіч

5 5 5 7 7 7 6 6 6
20

Шут Алёна Мікалаеўна

7 7 7 7 7 7 5 5 5

 

 

 

 

9 «В» КЛАС

№ п/п

Прозвішча, імя , імя па бацьку

Беларуская мова

Руская

мова

Матэматыка

гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

гадавая

Экзаменацыйная

Выніковая

1

Андрусевіч Дзмітрый Сяргеевіч

3 3 3 4 4 4 4 4 4
2

Андрусевіч Марыя Міхайлаўна

6 6 6 6 7 7 4 4 4
3

Бобка Вольга Сямёнаўна

9 9 9 9 9 9 9 9 9
4

Быба Ганна Аляксандраўна

5 5 5 6 6 6 5 5 5
5

Вабішчэвіч Кірыл Міхайлавіч

8 7 8 8 8 8 8 9 9
6

Грыб Таццяна Аляксеўна

6 6 6 6 6 6 5 5 5
7

Карпцова Кацярына Аляксееўна

4 4 4 4 4 4 5 5 5
8

Кірыловіч Святлана Міхайлаўна

9 8 9 8 8 8 6 6 6
9

Кажаноўскі Уладзімір Святаслававіч

4 4 4 4 4 4 4 4 4
10

Лемяза Алёна Васільеўна

3 3 3 4 4 4 4 4 4
11

Лемяза Мікалай Міхайлавіч

9 9 9 9 9 9 9 9 9
12

Ленчук Іван Андрэевіч

6 7 7 6 6 6 7 8 8
13

Мазоль Аляксандра Мікалаеўна

7 7 7 6 6 6 5 5 5
14

Наздрын-Платніцкі Дзмітрый Генадзьевіч

4 4 4 4 4 4 4 4 4
15

Пявец Сяргей Фёдаравіч

3 3 3 3 3 3 3 3 3
16

Сімановіч Марына Васільеўна

9 9 9 9 9 9 9 9 9
17

Скрабейка Наталля Мікалаеўна

8 8 8 7 7 7 5 5 5
18

Сыса Ганна Мікалаеўна

8 8 8 7 7 7 5 6 6
19

Сыса Камілія Васільеўна

9 9 9 8 9 9 8 8 8
20

Тарасевіч Іван Васільевіч

3 3 3 3 3 3 3 3 3
21

Чынікайла Карына Аляксандраўна

9 9 9 8 8 8 7 7 7
22

Чынікайла Мікалай Васільевіч

3 3 3 3 3 3 4 4 4