Расписание экзаменов 3 ступень

РАСКЛАД

выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2019/2020 навучальным годзе

Клас 11 “А”

Дата

Пачатак

экзамена

Вучэбны

прадмет

Колькасць вучняў

Форма правядзення экзамена

Узровень здачы экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

09.00

Беларуская мова

6

Пісьмовая (пераказ)

Павышаны

24

1 чэрвеня

09.00

Руская мова

3

Пісьмовая (пераказ)

Павышаны

22

1 чэрвеня

09.00

Руская мова

11

Пісьмовая (пераказ)

Базавы

23

3 чэрвеня

09.00

Матэматыка

20

Пісьмовая

Базавы

23

 5 чэрвеня

09.00

Англійская мова

3

Вусная

Павышаны

28

5 чэрвеня

09.00

Англійская мова

17

Вусная

Базавы

28

 8чэрвеня

09.00

Гісторыя Беларусі

6

Вусная

Павышаны

23

8 чэрвеня

09.00

Гісторыя Беларусі

14

Вусная

Базавы

23

 

Клас 11 “Б”

Дата

Пачатак

экзамена

Вучэбны

прадмет

Колькасць вучняў

Форма правядзення экзамена

Узровень здачы экзамена

Кабінет

1  чэрвеня

09.00

Матэматыка

4

Пісьмовая

Павышаны

10

1  чэрвеня

09.00

Матэматыка

15

Пісьмовая

Базавы

10

 3 чэрвеня

09.00

Беларуская мова

12

Пісьмовая (пераказ)

Базавы

10

 3 чэрвеня

09.00

Руская мова

7

Пісьмовая (пераказ)

Базавы

22

 5 чэрвеня

09.00

Гісторыя Беларусі

19

Вусная

Базавы

10

8  чэрвеня

09.00

Англійская мова

19

Вусная

Базавы

28

 

РАСКЛАД

правядзення кансультацый да выпускных экзаменаў па заканчэнню навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2019/2020 навучальным годзе.

Прадмет

Класс

Настаўнік

Дата правядзення

Час правядзення

Кабінет

Беларуская мова (павышаны ўзровень)

11“А”

Крупкевіч С.І.

30.05.2020

15.00

23

Беларуская мова

11 “Б”

Крупкевіч М.М.

02.06.2020

10.00

10

Руская мова

(павышаны ўзровень)

11 “А”

Струг І.М.

30.05.2020

15.00

22

Руская мова

11 “А”

Ярмоліч М.В.

30.05.2020

15.00

24

Руская мова

11“Б”

Струг І.М.

02.06.2020

10.00

10

Матэматыка

11 “А”

Кажаноўская А.Э.

02.06.2020

15.00

23

Матэматыка

11 “Б”

Андрэйчук Н.І.

30.05.2020

15.00

10

Матэматыка

(павышаны ўзровень)

11 “Б”

Кажаноўская А.Э.

30.05.2020

15.00

9

Англйская мова

11“А”

Юрковец А.В.

04.06.2020

10.00

23

Англйская мова (павышаны ўзровень)

11 “А”

Піваварэвіч І.А.

04.06.2020

10.00

24

Англйская мова

11 “Б”

Юрковец А.В.

06.06.2020

10.00

10

Гісторыя

11“А”

Бобка Т.І.

06.06.2020

10.00

23

Гісторыя

(павышаны ўзровень)

11 “А”

Піваварэвіч М.В.

06.06.2020

10.00

24

Гісторыя

11 “Б”

Бобка Т.І.

04.06.2019

10.00

10